Jak współpracujemy w naszymi klientami?

Naszym głównym celem jest ostateczne zadowolenie klienta. Aby to osiągnąc staramy się ściśle współpracować klientami na każdym etapie projektu.

 

Od pomysłu do realizacji

Klient dysponuje zadaniem, które chciałby nam zlecić, jednak nie zawiera ono wystarczającej ilości szczegółów abyśmy mogli wycenić projekt lub podpisać umowę. W przypadku niewielkich projektów jesteśmy w stanie bezpłatnie przygotować specyfikację, którą konsultujemy z klientem i na tej podstawie dokonamy wyceny planowanego przedsięwzięcia. W przypadku większych projektów, klient musi liczyć się z tym, iż za przygotowanie specyfikacji będziemy chcieli otrzymać niewielkie wynagrodzenie. Wszystkie te czynności wynikają z chęci sprostania wymaganiom klienta. Nieprezycyjna umowa może być źródłem nie tylko wielu nieporozumień - ale także opóźnień i dodatkowych kosztów, których zawsze staramy się unikać.

 

Doradzamy przy projektowaniu rozwiązań, wyborze technologii a także udzielamy informacji na temat możliwości dalszego rozwoju oprogramowania. Na wyraźne życzenie klienta możemy także przeanalizować przedsięwzięcie pod kątem biznesowym. Grono specjalistów, z którymi utrzymujemy stosunki partnerskie, jest w stanie pomóc w zweryfikowaniu potencjału planowanej inwestycji.

 
 
 

Od specyfikacji do realizacji

Na podstawie specyfikacji lub bezpośredniej rozmowy z klientem, w której możemy dopytać o najistotniejsze szczegóły, jesteśmy w stanie w krótkim czasie przygotować wycenę projektu oraz podać planowany termin rozpoczęcia i zakończenia prac.

 
 
 

Proof of concept

Zagadnienia, które nie znalazły swojego konkurencyjnego odpowiednika wymagają niejednokrotnie stworzenia prototypu, który pozwoli na zweryfikowanie możliwości ich implementacji. W niektórych przypadkach jesteśmy w stanie podjąć ryzyko przygotowania projektu koncepcyjnego. Oczywiście klient płaci jedynie w sytuacji osiągnięcia przez nas zadowalającego efektu.